قالب فلزی بتن و اتصالات ،فوق روان کننده بتن با خاصیت افزایش مقاومت بتن

ابر روان کننده دیرگیر بتن spc-r12

آخرین نسل فوق روان کننده و کاهنده شدید آب بتن، ابر روان کننده بتن قوی بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با حالت دیرگیر جهت ساخت بتن های توانمند و بتن ریزی در گرما این محصول را میتوان با استانداردهای ملی 2930 جداول 12و13 و ASTM C494 TYPE G مورد ارزیابی قرار داد.

میزان و روش مصرف

ابر روان کننده SPC-R12 به میزان 0/3 تا 0/8 لیتر به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن اطافه میگردد.ممکن است. با توجه به نیاز پروژه و مصالح مصرفی مقادیر بیشتری نیز به بتن اضافه گردد. ملاک میزان دقیق مصرف آزمایش های کارگاهی خواهد بود .این محصول را باید به خمیر بتن آماده اضافه نموده و برای هر متر مکعب یک دقیقه در دور تند میکس نمایید.

عملکرد

این افزودنی با ایجاد نیروی دافعه که به دلیل هم باری ذرات سیمان به وجود می آید باعث پخش کامل و یکنواخت ذرات سیمان در بتن می گردد.

و از محبوس شدن آب بین مولکول های سیمان جلوگیری میکند.

خواص و مزایا
  • توانایی حفظ اسلامپ بتن تا 120 دقیقه در دمای 25 درجه سانتیگراد.
  • کاهش نفوذپذیری بتن در برابر آب ، یون های کلر و سولفات ها
  • امکان کاهش نسبت آب به سیمان تا 40 درصد ،بدون تاثیر درکارایی بتن .
  • توان افزایش اسلامپ بتن از 2 به 23
  • افزایش مقاومت فشاری ، خمشی ، و سایشی بتن.
کاربرد
  • زمان طولانی بین ساخت و تخلیه بتن در هوای گرم
  • بتن ریزی در مقاطع باریک و پر آرماتور
  • ساخت بتن های خود متراکم S.C.C
  • ساخت بتن های پر مقاومت H.S.C
  • ساخت بتن های توانمند H.P.C.

سازگاری

ابر روان کننده بتن قوی SPC-R12 با تمامی سیمان ها ، میکروسیلیس و افزودنی های حباب ساز سازگاری دارد.

مشخصات فنی
مایعحالت فیزیکی
طیفی از زرد تا قرمزرنگ
 1.1 g / cm³ @ 25°Cوزن مخصوص
6.5( PH ) اسیدیته
 700 ppm حداکثرمقدار کلر
فاقد نیتراتمقدار نیترات
بسته بندی

ابر روان کننده بتن قوی SPC-R12 در گالن های 22 ، بشکه های 240 و بالک های 1100 کیلوگرمی عرضه می گردد.

نگهداری

این محصول را در بازه دمایی 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد و در مکانی سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب ، گرما و سرما نگهداری نمایید. در شرایط فوق می توان این محصول را به مدت 8 ماه نگهداری نمود. عدم رعایت انبارداری مناسب باعث مصرف بیشتر محصول میگردد .

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی

انواع روان کننده های بتن

ابر روان کننده SPC-R12 به میزان 0/3 تا 0/8 لیتر به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن اطافه میگردد.ممکن است. با توجه به نیاز پروژه و مصالح مصرفی مقادیر بیشتری نیز به بتن اضافه گردد. ملاک میزان دقیق مصرف آزمایش های کارگاهی خواهد بود .این محصول را باید به خمیر بتن آماده اضافه نموده و برای هر متر مکعب یک دقیقه در دور تند میکس نمایید.ممکن است. با توجه به نیاز پروژه و مصالح مصرفی مقادیر بیشتری نیز به بتن اضافه گردد. ملاک میزان دقیق مصرف آزمایش های کارگاهی خواهد بود .این محصول را باید به خمیر بتن آماده اضافه نموده و برای هر متر مکعب یک دقیقه در دور تند میکس نمایید.

ممکن است. با توجه به نیاز پروژه و مصالح مصرفی مقادیر بیشتری نیز به بتن اضافه گردد. ملاک میزان دقیق مصرف آزمایش های کارگاهی خواهد بود .این محصول را باید به خمیر بتن آماده اضافه نموده و برای هر متر مکعب یک دقیقه در دور تند میکس نمایید.