اتصالات قالب فلزی بتن

گوه فلزی (نروماده)

مهره خروسکی

نبشی پانچ

سرجک قابل تنظیم

بلت تمام رزوه 

بلت عصایی

انواع گیره قالب بندی

واشر دولوله

واشرکاس

ارائه انواع اتصالات قالب فلزی بتن ،جهت خرید و فروش و اجاره با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با قابلیت ارسال به سراسر کشور.

اتصالات قالب فلزی بتن:

هنگام قالب بندی با روش های مختلف مانند قالب بندی بتنی،فلزی و غیره … از متعلقات و اتصالات قالب بندی برای اتصال قالب ها به یکدیگر،ایجاد استحکام و مقاومت در برابر فشارهای وارده به قالب به کارگیری می‌شود.این متعلقات و اتصالات قالب بندی دربرگیرنده اجزای گوناگون میباشد:

گوه فلزی (نروماده) : پین و گوه از دو ورق فلزی نمره 5 به صورت نری و مادگی ساخته شده که مناسبترین وسیله جهت اتصال آسان پنل های مدولار به یکدیگر می باشد .

سرجک قابل تنظیم : پیچ تنظیم یا سرجک قابل رگلاژ قطعه ای است تشکیل شده از پیچ، کلگی u شکل و مهره کلنگی که جهت تنظیم فاصله موجود در قسمت بالای داربست قرار می گیرد.

گیره متوسط و بلند : وظیفه این قطعه اتصال لوله ( پشت بند افقی ) به قالب می باشد.گیره ها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند.که امکان اتصال به قالب فلزی را در هر نقطه و هر جهت ، امکان پذیر می سازد.از گیره بلند (گیره پروفیل)،در صورت استفاده از قوطی یا ناودانی به جای لوله در پشت بند افقی از گیره بلند استفاده می گردد. از این گیره برای اتصال پشت بند قائم به قالب نیز استفاده می شود.

مهره خروسکی :

در مواردی که حجم بتن ریزی بالایی مورد نظر است فشار وارده نیز افزایش می یابد.برای جلوگیری از باز شدن قالبها از قطعاتی بصورت پیچ و مهره با عنوان بلت و مهره بلت استفاده می شود.

بلت تمام رزوه :این قطعه دو قالب فلزی بتن که روبروی هم قرار دارند را به یکدیگر متصل می کند. بولت‌ها پس از بتن ریزی مجدد قابل استفاده هستند.این قطعه تا طول ۳ متر تولید می شود. و در هر طولی که خریدار سفارش دهد برش میخورد.

واشر دولوله :

نوع واشر در مواقعی که بجای سولجر از دولوله جهت پشت بند قالب استفاده می شود کاربرد دارد.

نبشی پانچ : نبشی پانچ شده قطعه ای است که در عملیات قالب بندی هیچ سطحی از بتن را تحت پوشش خود قرار نمی دهد.و وظیفه آن فقط اتصال دو قالب عمود بر هم در قسمت خارجی سطح بتن می باشد .

بلت عصایی : بلت عصایی یا (گیره سولجر) وظیفه اتصال سولجر به لوله پشت بند قالب را به عهده دارد.

واشر کاس : جهت مهار بولت در پشت سولجر استفاده مي‌گردد.

براکت:

براکت جهت انجام عملیات قالب بندی در سازه های مرتفع و یا سازه هایی که عملیات بتن ریزی در چند مرحله انجام می شود.مورد استفاده قرار می گیرد .

 کلمبس یا بست قورباغه ای :جهت اتصال قالب های خاص در محلهای پانچ شده به دلیل وزن و ضخامت بالای ورق مصرفی و حفظ پایداری هر چه بیشتر مجموعه قالب به جای گوه می توان از کلمپس یا بست قورباغه ای استفاده کرد.

میان بلت فلزی آب بند : میان بولت های فلزی دارای دو مهره فنری خاص در دو انتها هستند.که بولت ها به راحتی به آنها متصل می شوند. میان بولت آب بند فنری که بسته به ضخامت دیوار اندازه آن قابل تغییر خواهد بود. میان بولت آب بند فنری در دو نوع دنده درشت و دنده ریز تولید می شود.

ارائه انواع اتصالات قالب فلزی بتن .جهت.خرید و.فروش و.اجاره.با.بالاترین.کیفیت.و مناسب.ترین.قیمت.با.قابلیت.ارسال.به.سراسر.کشور.

فیلر:

در برخی مواقع که هیچ ترکیبی از قالب های مدولار نتواند قالب های مورد نظررا پوشش دهد و یا باز شدن قالب را آسان نماید.از فیلر استفاده می شود.

بلت دوسر رزوه: بولت دو سر رزوه نیز همانند بلت تمام رزوه بوده و با استفاده از این وسیله دو وجه قالب فلزی بتن که روبروی هم قرار دارند.به یکدیگر متصل می شوند.به طوری که امکان فاصله گرفتن قالب بتن از هم، در اثر فشار جانبی بتن وجود نخواهد داشت. 

میان بلت فلزی آب بند : میان بولت آب بند فنری که بسته به ضخامت دیوار اندازه آن قابل تغییر خواهد بود. و در دو نوع دنده درشت و دنده ریز تولید می شود.میان بولت های فلزی دارای دو مهره فنری خاص در دو انتها هستند.که بولت ها به آسانی به آنها متصل می شوند.

 

تسمه بلت(تسمه تنگ) :  با نام های مختلفی مانند تسمه تنگ، تسمه قالب ، بولت تسمه ای ،تسمه بلت یا تسمه قالب بندی نامیده می شود.در مواقعی که برای قالب بندی دیوار برشی از قالب های سوراخ دار استفاده نمی شود.برای اتصال دو پنل قالب از تنگ تسمه ای یا بولت تسمه ای استفاده می شود .

رزوه مهره جک سقفی : در انتهای لوله بیرونی جک های سقفی یک پیچ تنظیم جک سقفی (پیچ تنظیم و مهره) جوش می دهند.تا به کمک سوراخ هایی که روی لوله درونی جک های سقفی تعبیه شده عمل تنظیم ارتفاع جک انجام پذیرد.

جک شاقول کننده :

اجرا و ساخت ساختمان از جمله کارهایی است.که نیاز به ابزار و وسایل زیادی دارد. در بین این وسایل و ابزار‌ها جک شاقول کننده به عنوان ابزاری برای ثابت‌ نگه داشتن قالب‌های ستون و دیواره‌ها استفاده می‌شود.در واقع پایداری قالب ستون بر عهده این جک می‌باشد.

سکوی بتن ریزی : در قالب بندی هایی با ارتفاع بالا نیاز به سطحی جهت استقرار و عبور و مرور کارگران بتن ریزوجود دارد .برای همین منظور از سکوی بتن ریزی استفاده می گردد.

ارائه انواع اتصالات قالب فلزی بتن .جهت.خرید و.فروش و.اجاره.با.بالاترین.کیفیت.و مناسب.ترین.قیمت.با.قابلیت.ارسال.به.سراسر.کشور.