به نام معمار هستی( ارتباط با ما شرکت سیکا بتن )

سیکابتن CKBETIN ارائه دهنده انواع افزودنی های. استاندارد بتن، گروت و مواد سیمانی، مواد آب بندی بتن، واتراستاپ های PVC ، بنتونیتی و هیدروفیلی و همچنین اسپیسر های پلاستیکی و بتنی در صنعت ساختمان می باشد.

افزودنی های بتن، نوار های پلیمری، اسپیسر های پلاستیکی و بتنی مجموعه ای از محصولات پرکار آمد در صنعت بتن می باشد. که امروزه جزء تعریف بتن بوده و از اهمیت ویژه ای در پروژه های عمرانی بر خوردار هستند. CKBETOM با تکیه بر دانش فنی روز دنیا و امکانات پیشرفته آزمایشگاهی. و تولید با در اختیار داشتن کادری مجرب و آزموده برای هر پروژه عمرانی گزینه ای مناسب را به کار فرما پیشنهاد میدهد.

وجود هماهنگی و ارتباط مستعمر بین سه بخش کارفرما،آزمایشگاه و تولید کارایی این مجموعه را در رسیدن به کیفیت بهتر و اقتصادی در حداقل زمان امکان پذیر می سازد. سرعت در تحویل محصولات ارائه خدمات پس از فروش و تامین رضایت کارفرما از اهداف اصلی سیکابتن CKBETON در پروژه ها می باشد.

حاصل تلاش مداوم و خستگی ناپذیری .مجموعه سیکابتن CKBETON در پروژه های بزرگ عمرانی مانند سد،تونل،پل،انبوه سازی و… به عنوان برگ زرین افتخار این مجموعه می باشد.( ارتباط با ما شرکت سیکا بتن )

من یک بلاک متنی. هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی. با تولید سادگی. نامفهوم. از صنعت چاپ و با استفاده. از طراحان .گرافیک. است.من یک بلاک. متنی. هستم.روی دکمه. ویرایش. کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی. با تولید سادگی. نامفهوم. از صنعت چاپ و با استفاده. از طراحان .گرافیک است.