اسپیسر پلاستیکی و بتنی در مشهد

ارائه دهنده انواع اسپیسرهای بتی

در اندازه های مختلف در دو مدل

با سیم و بدون سیم

ارائه دهنده انواع اسپیسرهای

پلاستیکی سنگین،نیمه سنگین

متوسط، و سبک

ارائه دهنده انواع قطعات پلاستیکی

مربوط به سازه های بتنی

ارسال به سراسر کشور

فروش و ارائه دهنده ی انواع اسپسرهای پلاستیکی و بتنی در مشهد در اندازه های مختلف:

تولید و فروش انواع اسپیسرهای با کیفیت با مواد اولیه درجه یک،اسپیسرهای پلاستیکی دارای انواع مختلفی می باشد.که از آن جمله می توان به نمونه های زیر اشاره کرد. (اسپیسر پلاستیکی و بتنی در مشهد )

1- اسپیسر سبک یا کلمپ فیکس که مناسب جهت استفاده در سقف های سبک ، سقف های کامپوزیتی ، قطعات پیش ساخته ی بتنی  می باشند.

2- اسپیسر متوسط یا ماکسی فیکس که قابلیت کاربرد در سازه های  نظیر فندانسیون،پوتر و کف سازی های نسبتا سنگین  را دارا می باشد.این نوع اسپیسر مستحکم و با قیمت بسیار مناسب ارائه میشود و قابلیت تحمل حدود 150 کیلوگرم بار نقطه ای را دارا می باشد.

3- اسپیسرهای سنگین یا هارد فیکس مناسب برای شبکه ها،فندانسیون ها و کف سازی های سنگین، دارای استحکام بسیار بالا برای کارهای سنگین و قابلیت تحمل بار تا 300 کیلوگرم را دارد.

4- اسپیسرهای دوبل مناسب جهت کف های دوشبکه ای ،پوشش بتنی این اسپیسرها 30 میلیمتر برای مش های تحتانی و پوشش بتنی برای مش های فوقانی از ارتفاع 80 الی 150 میلیمتر می باشد.

5- اسپیسرهای خورشیدی یا گرد، مناسب برای بتن ریزی های عمودی،دیوار ها،ستون ها و قطعات پیش ساخته بتنی که حداقل تماس با قالب را دارا می باشد.

6- اسپیسرهای فوق سنگین یا SS، مناسب جهت کاربرد در سازه های بسیار سنگین، سازه های دریایی و نظیر آن.دارای استحکام فوق العاده که تحمل بار نقطه ای تا وزن 400 را دارا می باشد.اسپیسر پلاستیکی و بتنی در مشهد

اسپیسر بتی

سیکا بتن ارائه دهنده ی انواع اسپیسر پلاستیکی و بتنی در مشهد می باشد. اسپیسرهای بتنی در دو مدل باسیم و بدون سیم و در ارتفاع های مختلف ارائه می شود.

میان بلت پی وی سی

میان بلت پی وی سی آب بندی که به صورت کامل و با مواد درجه یک با کیفیت بالا آماده و به مشتریان عزیز ارائه می گردد.اجزای میان بلت کامل شامل :دو عدد مخروطی، دو عدد پروانه ای،دو عدد استاپر شیشه ای مواد نو با چهار پرده آب بند،لوله پی وی سی 1.9*25 یزد پولیکا می باشد .که در صورت درخواست مشتری میان بلت با لوله ی ضعیف تر و با استاپر سیاه مواد کارکرده تولید می شود که در قیمت هر میان بلت، به ازای هر عدد 20 الی 30 درصد کاهش قیمت امکان پذیر است.اسپیسر پلاستیکی و بتنی در مشهد