انواع گیره قالب بندی

گیره متوسط و بلند قالب بندی
گیره های قالب بندی به صورت معمول به سه شکل تولید می شوند:
1- گیره متوسط :

گیره متوسط یکی از قطعات پرکاربرد در قالب بندی بتن است.که کار اصلی آن بستن و ثابت نگه داشتن لوله هایی که در پشت قالب های بتن قرار می گیرند می باشد.هر گاه برای پشت بند قالب لوله باشد.از گیره متوسط استفاده می شود.به این صورت که قلاب گیره در سوراخ های لبه قالب بتن قرار گرفته و با سفت کردن پیچ روی آن، گیره به لوله محکم می شود. دلیل استفاده از گیره متوسط در هنگام قالب بندی دیوارهای بتنی، برای در یک راستا نگه داشتن قالب های فلزی از لوله استفاده می شود.که برای ثابت نگه داشتن و مهار این لوله ها به قالب از قطعه های به نام گیره متوسط استفاده می شود.از گیره متوسط با نام‌های دیگری همچون گیره دو پا و گیره قالب بندی و شاخ بزی نیز نام برده می شود.که تمام این ها همان گیره متوسط را شامل می شود.

2- گیره بلند :

در جایی که پشت بند افقی قالب فلزی بتن از ناودانی باشد. از لوله به عنوان پشت بند قائم استفاده شود.گیره بلند استفاده می شود.

3- گیره لوله به لوله :

برای اتصال دو لوله (که به صورت موازی یا عمود برهم باشند) از گیره دو لوله استفاده می شود. از لحاظ شکل مشابه گیره بلنداست. ولی دارای قلاب های کشیده تر و با انحنای مناسب برای جا گرفتن لوله در داخل آن می باشد.
نکات خرید:
حتما سعی کنید هنگام خرید گیره ۵ میلی متری خریداری کنید طول عمر و کیفیت گیره ۵ میل نسبت به گیره ۴ میل خیلی زیادتر می باشد. و نسبت به کیفیت اختلاف قیمت زیادی هم ندارند.

 گیره متوسط و بلند قالب بندی جهت فروش و اجاره موجود می باشد.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

گیره.متوسط.و.بلند.قالب.بندی.جهت.فروش و.اجاره.موجود.می باشد.ارسال.بار.به.سراسر.کشور.انجام.می.شود.