بولت عصایی در مشهد

 


کاربرد

بولت عصایی در رشته قالب بندی بسیار کاربردی و ضروری است. بولت عصایی با کیفیت باعث ایجاد توازن و بالانس عمودی و افقی در قالب بتن می شود. به این دلیل که دارای طول کمتری می باشد. مقاومت آن نسبت به نوع عادی آن بیشتر است.این قطعه را به راحتی می توان جایگزین ۴ الی ۵ قطعه نمود و تامین کننده اتصال سولجر و میله ها می باشد. بر روی بولت عصایی یک خم تعبیه شده است.که به برای قرار گرفتن لوله استفاده می شود. بولت عصایی یک قطعه جانبی است.ولی با این حال نمی توان آن را از قالب بندی کنار گذاشت. از آن جهت که در صورت حذف، باید جایگزین آن چند اتصال دیگر را قرار بدهیم. که خود این امر بسیار هزینه بر می باشد.

بولت عصایی

عصایی وسیله ای عصایی شکل به سایز استاندارد 40 و 50 سانتیمتر تولید می شود و برای نگهداری سولجر مورد استفاده قرار می گیرد.بولت عصايی که از آن به عنوان گيره سولجر نيز ياد می شود.براي اتصال سولجر به لوله پشت بند افقی استفاده می شود. توجه داشته باشید.که کیفیت بلت عصایی وابستگی مستقیم به میلگرد استفاده شده دارد. بر این اساس و با توجه به فشار بالایی که در فرایند بتن ریزی به بلت عصایی وارد می شود.لزوم استفاده ازبلت عصایی که با میلگرد و رولینگ با کیفیت تولید شده است.کاملا مشخص است.

شرکت تجهیزات بتن سیکا بلت عصایی را که با استفاده از میلگرد کویر کاشان  (که یکی از با کیفیت ترین میلگرد های موجود در بازار می باشد.) ارائه می دهد.این شرکت انواع بلت عصایی کارکرده در ارتفاع های متفاوت با بهترین.کیفیت.به.مشتریان.عزیز.ارائه.می نماید.

شرکت.تجهیزات.بتن.سیکا.بلت.عصایی.را.که.با.استفاده.از.میلگرد کویر کاشان (که یکی از با کیفیت ترین میلگرد های موجود در بازار می باشد.) ارائه می دهد.این شرکت انواع بولت عصایی،بلت عصاییکارکرده در ارتفاع های متفاوت با بهترین.کیفیت.به.مشتریان.عزیز.ارائه.می نماید.