ترمیم کننده بتن در مشهد ،تک جزئی و پایه سیمان ، چسبندگی فوق العاده بالا

ترمیم کننده بتن در مشهد

ترمیم کننده ملاتی تک جزئی مخصوص ترمیم سطوح بتنی ملاتی آماده بر پایه سیمان به همراه افزودنی های سازگار با بتن ، با قدرت چسبندگی فوق العاده به بتن و بدون انقباض جهت اصلاح سطوح کرمو، پریدگی های بتن و تسطیح محل قالب مطابق با استانداردهای صفحه اصلی

ASTM C1583 , ASTM C191 , ASTM C928-05

میزان مصرف :ترمیم کننده بتن در مشهد

با توجه به تخلخل سطح وبه ازای هر یک میلیمتر اجرا حدود 2کیلوگرم ترمیم کننده در هرمترمربع مصرف می گردد

روش مصرف :

ابتدا سطح زیرکار را آماده نموده و ازهرگونه آلودگی تمیز نمایید ومحل های سست را جدا نمایید سپس سه پیمانه پود ترمیم کننده را بایک پیمانه آب کاملا مخلوط نمایید تا خمیری همگن بدست آید. 3دقیقه ملات را رها نمایید تا واکنش پلاستیکی آن شروع گردد . نهایتاً پس از مرطوب کردن سطح با ماله یا کاردک روی سطح مورد نظر اجرا نمایید.بهتر است ملات آماده شده را ظرف کمتر از20 دقیقه در محل اجرا ساکن نمایید وسطح مورد نظر را تا 3 روز متوالی مرطوب نگهدارید.

کاربرد :

  • ترمیم خوردگی وپریدگی های بتن
  • ترمیم شکاف ها وترک های بتن
  • پرکردن محل های کرمو

خواص ومزایا :

  • چسبندگی بسیار بالا به سطح زیرکار ترمیم کننده بتن در مشهد
  • مقاوم دربرابر تنش های سازه همچون زلزله های خفیف
  • انعطاف پذیری مناسب
  • مقاوم دربرابر سیکل های سرما وگرما

مشخصات فنی :

حالت فیزیکی و رنگپودر طوسی رنگ
وزن مخصوص درحالت پودر1/58 گرم در سانتیمترمکعب
میزان کلرفاقد کلر

بسته بندی :

ترمیم کننده S-102  در کیسه های 25 کیلوگرمی

شرایط نگهداری :‌ ترمیم کننده بتن در مشهد

لطفاً کیسه های ترمیم کننده را دوراز رطوبت وتابش مستقیم نورخورشید نگهداری نمایید. در این شرایط محصول فوق به مدت 12 ماه قابل نگهداری واستفاده می باشد.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی
من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.