جک سقفی رزوه ای ساختمانی

جک سقفی در مشهد
قالب فلزی بتن و اتصالات ،جک سقفی در مشهد

جک سقفی ساختمانی در مشهد

از جک سقفی رزوه ای ساختمانی در مشهد جهت کفراژبندی سقف ها اعم از دال های بتنی و تیرچه بلوک استفاده می گردد.جکهای آنتنی در ارتفاع های مختلف ۳ متر ، 3/5 متر و ۴ متری تولید می گردند. بنا به درخواست مشتری جک های رزوه ای تا ارتفاع 5 متر تولید و ارائه می گردد. جهت تنظیم ارتفاع جک های سقفی از پین فنردار که در سوراخ های جک جای می گیرد استفاده می گردد.

حداکثر باربری جک های فوق ۱۵۰۰ کیلوگرم می باشد. جهت کفراژبندی زیر تیرهای بتنی با اتصال سرجک T شکل بر روی  جک های سقفی  قالب بندی راحت تر می شود. استفاده از جک آنتنی رزوه ای در کفراژبندی های ارتفاع های بیشتر از ۴ متر پیشنهاد نمی گردد. در این مورد استفاده از داربست های مدولار به لحاظ فنی بهتر است .

کاربرد جک سقفی

جک سقفی ساختمانی در مشهد کاربرد بسیاری دارند و برای انجام پروژه های عمرانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. فرقی نمی کند شما یک خانه دو طبقه می سازید یا یک مجتمع تجاری چند طبقه یا برج های بزرگ و بلند مرتبه ،  این محصول برای هر پروژه ساختمان سازی نیاز مبرم است. این محصول برای کفراژبندی سقف ها و همچنین نگه داشتن بار سقف تا پایان ساخت آن طبقه مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد اصلی این محصول نگه داری سقف به صورت موقت است. آن چه که برای این محصول بسیار مهم است کیفیت خوب آن می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کیفیت این محصول به خاطر این که بتواند میزان بار و فشار سقف را تحمل کند و دوم این که در زمین های سست و ناهموار بتواند بایستد شایان توجه است. یعنی جک به اعماق زمین فرو نرود که خود مشکلات بیشتری به وجود می آورد.

مشخصات جک های سقفی: جک سقفی ساختمانی در مشهد

لوله داخلی جک های سقفی رزوه ای ساختمانی به قطر ۵ سانتیمتر و لوله بیرونی آن به قطر ۶ سانتیمتر می باشد . ضخامت ورق هر دو لوله 2/5 میلیمتر می باشد.

انواع جک سقفی : ساختمانی در مشهد

این محصول متنوع است و در بازار می توانید تمامی نوع های آن را تهیه کنید. انواع جک ساختمانی شامل موارد زیر می باشد.

T شکل جک های سقفی به دو شکل می باشند:

۱- متصل به نری جک ( صلیب ثابت)

۲- سیار ( صلیب متحرک )