انواع دستگاه های خم و برش میلگرد با ضمانت نامه کتبی

دستگاه خم و برش هیدرولیک

تا میلگرد 36 ،موتور 7 و 10 اسب

مدل سه فاز،چرخ خودرویی

دستگاه هیدرولیک BS-45

برش فشار مستقسم تا میلگرد 45

دستگاه هیدرولیک BS-22

 برش فشار مستقیم تا میلگرد 22

دستگاه BC-28

خمکن و برش تا میلگرد 28

دستگاه برش مکانیک BS -18

5/5 اسب قدرت

دینام سه فاز

دستگاه خم و برش 32 تک فاز

در دو مدل تک فاز و سه فاز

مدل چرخ خودرویی

دستگاه هیدرولیک BS-35

 برش فشار مستقیم تا میلگرد 35

دستگاه BC-32

خمکن و برش تا میلگرد 32

دستگاه BS-25

خمکن و برش تا میلگرد 25

دستگاه خم و برش 32 تک فاز

در دو مدل تک فاز و سه فاز

مدل چرخ صنعتی

دستگاه هیدرولیک BS-25

برش فشار مستقسم تا میلگرد 25

دستگاه بنزینی BC-32

خمکن و برش تا میلگرد 32

دستگاه برش مکانیک BS -12

2 اسب قدرت

دینام سه فاز

انواع خم و برش میلگرد

میلگردها دارای ضخامت های متفاوتی هستند.و نوع  دستگاه خم و برش میلگرد که مورد استفاده قرار می گیرد.به قطر میلگرد مورد نظر وابسته است. طبیعتاً برای برش میلگرد های بزرگتر و ضخیم تر به دستگاه های قوی تری نیاز می باشد.در میان انواع دستگاه های خم و برش میلگرد، برخی از این دستگاه ها فقط برای بریدن یا خم کردن میلگرد استفاده می شود.و برخی دیگر هم عمل بریدن و هم خم کردن میلگرد را به صورت همزمان انجام می دهند.

برای معرفی انواع قیچی خم و برش میلگرد، این نکته قابل ذکر است .که برش میلگرد به طور کلی به دو روش گرم و سرد صورت می پذیرد. همه دستگاه هایی که ذیل در حیطه روش سرد جای می گیرند.
روش گرم که با استفاده از دستگاه برنول و گاز اکسیژن صورت می گیرد.به دلیل اثرات منفی از مثل کاهش مقاومت کششی میلگرد چندان توصیه نمی شود.

دستگاه خم و برش میلگرد

از قدرت بیشتری برخوردار هستند.و می توانند برای برش میلگردهایی با ضخامت و قطر زیاد کارایی داشته باشند. این قیچی ها که با استفاده از سیستم هیدرولیک کار می کنند. از بخش های مختلفی هم چون پمپ هیدرولیک روغن ، الکتروموتور تک فاز و سه فاز، جک هیدرولیک، تیغه برش
و … تشکیل شده اند.حمل و نقل انواع قیچی برش میلگرد، از طریق چرخ هایی که برای آن ها تعبیه شده است.به آسانی صورت می پذیرد.

روش کار میلگرد بر هیدرولیک به این طریق است.که با فشار جک هیدرولیکی، تیغه های دستگاه حرکت کرده و عمل برش میلگرد صورت می گیرد.

قدرت و سرعت انواع دستگاه خم و برش میلگرد بستگی به قدرت موتور و پمپ هیدرولیک روغن آن ها دارد. هر چه توان الکتروموتور و قدرت پمپ هیدرولیکی قیچی های میلگرد بر بیشتر باشد.می توان گفت که دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار است. البته راندمان و میزان مصرف انرژی دستگاه نیز بسیار مهم است.

خم و برش میلگرد مکانیکی

دستگاه خم و برش میلگرد که میلگرد بر گیربکسی نیز می نامند. در مقایسه با میلگرد بر هیدرولیک از سرعت بالاتر و کارایی بیشتری برخوردار است. از مزایای آن ها می توان به برش بدون ایجاد تغییر شکل در میلگرد و هم چنین ابعاد مناسب دستگاه اشاره کرد.

مزیت دیگر این انواع قیچی میلگرد بر این است. که علاوه بر میلگرد قادر به برش دادن پروفیل، قوطی و به طور کلی انواع محصولات فلزی و فولادی نیز می باشند.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
0915 97 99 511
0938 068 29 18
سلیمانی