دستگاه خم و برش هیدرولیک سایز 36

اين دستگاه توانايي خم و برش را تواماً دارا مي باشند. نحوه برش اين دستگاه ها مشابه ساير دستگاه هاي برش مي باشد.شاسی دستگاه خم و برش

هیدرولیک سایز 36 به صورت دوبل می باشد. که باعث استحکام فوق العاده زیاد شاسی این دستگاه شده است.فک دستگاه ها سخت کاری شده .و قسمت سخت کاری شده 40 راکول معادل 8 برابر آهن معمولی سختی دارد.اما خمکن اين دستگاه ها. به صورت خم درجا مي باشد. بدين صورت که برخلاف سيستم هاي قديمي جک در راستاي قرقره قرار نگرفته. و جک از مسير خود منحرف نخواهد شد.و نيازي به جابجايي ميلگرد نيست.

دستگاه خم و برش هیدرولیک سایز 36 فقط قابليت ارائه درمدل سه فاز را دارد.دستگاه ميلگردبر و خمکن تک فاز از يک موتور 5یا 7 اسب بخاري بهره جسته که توان توليدي سيستم هيدروليک آن فشاري به ميزان 150بار است.که حدود 15%  بالاتر از توان مورد نياز براي برش ميلگرد است.دستگاه ميلگرد بر و خمکن سه فاز از يک موتور 7 اسب بخاري بهره جسته که توان توليدي سيستم هيدروليک را به 115  بار مي رساند .دستگاه ميلگرد بر و خم کن سري جديد از سيستم جک هيدروليک بهره برده شده است.
*توجه : دستگاه دارای 12 ماه گارانتی می باشد. و گارانتي دستگاه تا سايز  36  شامل تيغه هاي برش و لوازم و تجهيزات برقي نمي شود.جهت برش ميلگرد توسط. دستگاه ميلگرد بر و خمکن دو منظوره هيچ محدوديتي وجود ندارد. و هر تعداد ميلگرد. به صورت همزمان قابل استفاده است.

مشخصات فنی دستگاه خم و برش هیدرولیک سایز 36 :

نام دستگاه : دستگاه خم و برش هیدرولیک 36.
نوع دستگاه : میلگرد بر و خمکن خودکار.
منبع تغذیه : برق سه فاز.
محدوده عملکرد : تا میلگرد 36 میلی متر.
سیستم : هیدرولیک.

قابلیت جابجایی : دارد.
گارانتی : 12 ماه.
وزن:  270 کيلوگرم.
ابعاد شاسي:  90*160 سانتي متر.
ابعاد تيغه:   50*50*25 ميلي متر.

دستگاه خم و برش هیدرولیک سایز 36 چرخ خودرویی ،جهت خرید و فروش و اجاره موجود می باشد.ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

دستگاه خم و برش میلگرد با ضمانت نامه کتبی