خم و برش 32 چرخ خودرویی

دستگاه خم و برش میلگرد 32 چرخ خودرویی

دستگاه خم و برش هیدرولیک 32 توانايي خم و برش را تواماً دارا مي باشند.نحوه برش اين دستگاه ها مشابه ساير دستگاه هاي برش مي باشد .فک دستگاه سخت کاری شده و قسمت سخت کاری شده دارای 40 راکول سختی یعنی 8 برابر آهن معمولی دارای سختی می باشد.خم دستگاه خم و برش هیدرولیک 32 به صورت خم درجا مي باشد. بدين صورت که برخلاف سيستم هاي قديمي جک در راستاي قرقره قرار نگرفته. و جک از مسير خود منحرف نخواهد شد و نيازي به جابجايي ميلگرد نيست.دستگاه خم و برش هیدرولیک 32 قابليت ارائه در دو مدل تک  و سه فاز را دارد. دستگاه ميلگردبر و خمکن تک فاز از يک موتور  3 اسب بخاري بهره جسته که توان توليدي سيستم هيدروليک آن فشاري به ميزان 100  بار است .

که حدود 15%  بالاتر از توان مورد نياز براي برش ميلگرد است.دستگاه ميلگرد بر و خمکن سه فاز از يک موتور  3 یا 5 اسب بخاري بهره جسته که توان توليدي سيستم هيدروليک را به 115 تا 130 بار مي رساند. که توان آن از سري تک فاز بالاتر است.دستگاه خم و برش 32 چرخ خودرویی دارای 12 ماه ضمانت کلیه قطعات غیر برقی می باشد.توجه به برق این دستگاه ها بسیار حائز اهمیت است.چون این دستگاه در زمان شروع به کار حدود 23 آمپر جریان نیاز دارد. این دستگاه در حین کار نیاز به 18 آمپر برق دارد.

*توجه : گارانتي دستگاه خم و برش هیدرولیک 32 و دستگاه ميلگرد بر و خمکن تا سايز25  شامل تيغه هاي برش و لوازم و تجهيزات برقي نمي شود.

مشخصات فنی :

نام دستگاه : دستگاه میلگرد بر و خمکن دومنظوره چرخ خودرویی
نوع دستگاه : میلگرد بر و خمکن خودکار
منبع تغذیه : برق تک فاز / برق سه فاز
محدوده عملکرد : تا میلگرد 32 میلی متر
سیستم : هیدرولیک

قابلیت جابجایی : دارد
گارانتی : 12 ماه
وزن:  220 کيلوگرم
ابعاد شاسي:  90*120 سانتي متر
ابعاد تيغه:   50*50*25 ميلي متر

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی