دستگاه خم و خاموت میلگرد

دستگاه خم و خاموت میلگرد ،هیدرولیک و گیربکسی

در صنعت ساختمان استفاده از میلگرد.و خاموت نقش مهم و اساسی در مقاومت و استقامت سازه های بتنی دارد. از زمان اولیه استفاده میلگرد و قالب بتن در صنعت ساخت و ساز، که عمل خم میلگرد به صورت دستی انجام می گرفت. این کار با وجود اینکه هزینه کمتر داشت. ولی معایب اساسی در خم و خاموت زن دارد. که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • هزینه نیرو کار بالا
  • سرعت پایین خاموت زدن
  • دقت پایین.زاویه خم و خاموت

با توجه به توضیحات بالا این مجموعه برای افزایش بهره وری و جلب رضایت مشتریان. خود اقدام به تولید دستگاه خم و خاموت زن میلگرد.و خم و برش میلگرد مبادرت ورزید. به طوری که با افزایش سرعت و دقت خم و خاموت زن میلگرد خدمت نوینی.برای پیمانکاران، انبوه سازان و مشتریان خود کرده باشد.

خاموت زن ها.در دو نو مختلف

  1. خاموت زن. نیمه اتوماتیک
  2. خاموت زن. تمام اتوماتیک
خاموت زن تمام اتوماتیک

دستگاه های خاموت زن در رنج قیمت متفاوتی در دسترس هستند. که این تفاوت قیمت بین دستگاه ها به علت امکانات و قابلیت های متفاوتی است .که در دستگاه های خاموت زن وجود دارد. برخی از مزیت هایی که در دستگاه های خاموت زن می توان دید. که باعث تنوع قیمتی آن ها شده بدین شرح است: نوع فناوری مورد استفاده در ساخت دستگاه های خاموت زن.فناوری های به کار رفته در این ماشین ­ قيمت انواع دستگاه خاموت زن دستی و برقی متفاوت است .و طراحی مناسب باعث ایجاد سرعت و کیفیت بهتری. در دستگاه های خاموت زن می شود . سرعت اجرای پروسه های کاری از دیگر پارامترهای مهم در این ماشین آلات است. به طوری که هر چه سرعت و دقت انجام کار بیشتر باشد. آن گاه سود آوری دستگاه مورد نظر نیز بیشتر خواهد بود.

خاموت زن

پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب.بر روی قیمت .تمام شده دستگاه نیز بی تاثیر نخواهد بود. یک دستگاه مناسب و با کیفیت از پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب نیز برخوردار است. نوع برق ورودی که می تواند سه فاز و یا تک فاز باشد. این ماشین آلات انواع مختلفی دارند .و بسته به نوع میلگرد مورد نظر در سری های مختلفی تقسیم بندی می گردند. که می توانند برای خم کردن میلگرد های ۸ تا ۵۰ میلیمتر. مورد استفاده قرار گیرند. این ها بخشی از پارامترهای مهم.و تاثیر گذار بر قیمت. دستگاه های.خاموت زن.دستی.و برقی.است .که در هنگام.خرید. نیز.باید به.آن ها.دقت و توجه.کافی.داشت.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی