slide1

روان کننده بتن دیرگیر BV-R62

شرح

یکی از انواع روان کننده ،روان کننده ای کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت دیرگیر این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 11 و ASTM C494 TYPE D مورد ارزیابی قرار داد.

میزان و روش مصرف

روان کننده بتن BV – R62 به میزان 300 سی سی تا 500 سی سی به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن آماده اضافه می گردد مصرف بیش از 1 درصد وزن سیمان باعث تاخیر شدید در گیرش اولیه بتن می گردد ملاک میزان دقیق مصرف ، آزمایش های کازگاهی خواهد بود.

عملکرد

این محصول با اثر گذاری بر روی ذرات سیمان باعث پخش سیمان گردیده که این امر نهایتا روانی بتن و همچنین کاهش آب انداختگی و جداشدگی و بهبود کارایی بتن را به همراه خواهد داشت.

خواص و مزایا
 • قابلیت کاهش نسبت آب به سیمان به میزان حداقل 7 درصد به عنوان روان کننده و تا 20 درصد به عنوان فوق روان کننده بتن
 • افزایش روانی بتن بدون افزایش میزان آب
 • پمپ کردن بسیار آسان و صدمه نزدن به ماشین آلات
 • بهبود دوام و مقاومت نهایی بتن
 • کاهش نفوذ پذیری بتن
 • بهبود سطح نهایی بتن
 • کاهش ترک های ناشی از انقباض بتن
کاربرد
 • بتن ریزی در هوای گرم
 • بتن ریزی با استفاده از پمپ
 • بتن ریزی با استفاده از شن و ماسه نامرغوب
 • بتن ریزی های حجیم نظیر تیرها ، ستون ها ، عرشه پل ، دیوار و …
سازگاری

روان کننده بتن  BV – R62 با تمامی تیپ های سیمان سازگاری دارد.

مشخصات فنی
مایعحالت فیزیکی
قهوه ای سوختهرنگ
 1.15 g / cm³ @ 25°Cوزن مخصوص
5 – 6( PH ) اسیدیته
 700 ppm حداکثرمیزان کلراید
فاقد نیتراتمیزان نیترات
-2°C درجه انجماد
نگهداری

این محصول را در بازه دمایی 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد و در مکانی سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب ، گرما و سرما نگهداری نمایید در شرایط فوق می توان این محصول را به مدت 12 ماه نگهداری نمود.

بسته بندی

روان کننده بتن BV – R62 در گالن های 23 و بشکه های 240 کیلوگرمی عرضه می گردد.

نگهداری

این محصول را در بازه دمایی 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد و در مکانی سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب ، گرما و سرما نگهداری نمایید در شرایط فوق می توان این محصول را به مدت 12 ماه نگهداری نمود.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی

یکی از انواع روان کننده ،روان کننده ای کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت دیرگیر این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 11 و ASTM C494 TYPE D مورد ارزیابی قرار داد.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

میزان و روش مصرف

روان کننده بتن BV – R62 به میزان 300 سی سی تا 500 سی سی به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن آماده اضافه می گردد مصرف بیش از 1 درصد وزن سیمان باعث تاخیر شدید در گیرش اولیه بتن می گردد ملاک میزان دقیق مصرف ، آزمایش های کازگاهی خواهد بود.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.روان کننده بتن BV – R62 به میزان 300 سی سی تا 500 سی سی به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن آماده اضافه می گردد مصرف بیش از 1 درصد وزن سیمان باعث تاخیر شدید در گیرش اولیه بتن می گردد ملاک میزان دقیق مصرف ، آزمایش های کازگاهی خواهد بود.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.