قالب فلزی بتن و اتصالات ،فوق روان کننده بتن با خاصیت افزایش مقاومت بتن

روان کننده بتن نوترال BV-44

شرح

روان کننده بتن نوترال ، روان کننده ای کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت نوترال این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 2 و ASTM C494 TYPE A مورد ارزیابی قرار داد.

عملکرد

روان کننده بتن نوترال با اثر گذاری بر روی ذرات سیمان باعث پخش سیمان گردیده که این امر نهایتا روانی بتن و همچنین کاهش آب انداختگی و جداشدگی و بهبود کارایی بتن را به همراه خواهد داشت.

خواص و مزایا
  • قابلیت کاهش نسبت آب به سیمان به میزان حداقل 5 درصد
  • افزایش روانی بتن بدون افزایش میزان آب
  • پمپ کردن بسیار آسان و صدمه نزدن به ماشین آلات
  • کاهش نفوذپذیری بتن
  • کاهش ترک های ناشی از انقباض بتن
  • بتن ریزی در شرایط دشوار
کاربرد
  • بتن ریزی با استفاده از پمپ
  • بتن ریزی با استفاده از شن و ماسه نامرغوب
  • بتن ریزیهای حجیم نظیر تیرها ، ستون ها ، عرشه پل ، دیوار و …
میزان و روش مصرف

پلاستیکرت BV – 44 به میزان 300 سی سی تا 500 سی سی به ازای 100 کیلوگرم سیمان به مخلوط بتن آماده اضافه می گردد.

سازگاری

پلاستیکرت BV – 44 با تمامی تیپ های سیمان سازگاری دارد.

مشخصات فنی
مایعحالت فیزیکی
قهوه ای سوختهرنگ
 1.15 g / cm³ @ 25°Cوزن مخصوص
5 – 6( PH ) اسیدیته
 700 ppm حداکثرمیزان کلراید
فاقد نیتراتمیزان نیترات
-2°C درجه انجماد
بسته بندی

پلاستیکرت BV – 44 در گالن های 23 و بشکه های 240 کیلوگرمی عرضه می گردد.

نگهداری
روان کننده بتن نوترال را در بازه دمایی 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد و در مکانی سرپوشیده و به دور از تابش آفتاب ، گرما و سرما نگهداری نمایید در شرایط فوق می توان این محصول را به مدت 18 ماه نگهداری نمود. یکی از انواع روان کننده های بتن
ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی
روان کننده ای
کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت نوترال این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 2 و ASTM C494 TYPE A مورد ارزیابی قرار داد.روان کننده بتن نوترال با اثر گذاری بر روی ذرات سیمان باعث پخش سیمان گردیده که این امر نهایتا روانی بتن و همچنین کاهش آب انداختگی و جداشدگی و بهبود کارایی بتن را به همراه خواهد داشت.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
روان کننده ای کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت نوترال این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 2 و ASTM C494 TYPE A مورد ارزیابی قرار داد.روان کننده بتن نوترال با اثر گذاری بر روی ذرات سیمان باعث پخش سیمان گردیده که این امر نهایتا روانی بتن و همچنین کاهش آب انداختگی و جداشدگی و بهبود کارایی بتن را به همراه خواهد داشت.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
روان کننده ای
کم مصرف جهت بالا بردن اسلامپ بتن بر پایه لیگنو سولفونات کلسیم اصلاح شده با حالت نوترال این محصول را می توان با استاندارد ملی 2930 جدول 2 و ASTM C494 TYPE A مورد ارزیابی قرار داد.روان کننده بتن نوترال با اثر گذاری بر روی ذرات سیمان باعث پخش سیمان گردیده که این امر نهایتا روانی بتن و همچنین کاهش آب انداختگی و جداشدگی و بهبود کارایی بتن را به همراه خواهد داشت.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.