قالب فلزی بتن در مشهد، ارائه انواع قالب فلزی بتن در سایزهای مختلف ورق فولاد مبارکه RST-37 باضمانت کیفیت و جوش

انواع قالب فلزی بتن

استفاده از قالب فلزی بتن ( در مشهد) در اجرای کلیه پروژه های بتنی بسیار اقتصادی می باشد. زیرا اولاً به دفعات قابل مصرف می باشند. و ثانیاً از قالب های فلزی برای قالب بندی .کلیه المانهای بتنی از قبیل ستون، تیر، دال، فونداسیون وغیره می توان استفاده کرد.رویه این پانل ها از ورق های فولادی ۳ میلیمتر و تسمه های پانچ شده. پیرامون پانل به ضخامت ۵ میلیمتر و تسمه های سخت کننده پانل از ورق ۳ یا 4 میلیمتر می باشد.و دارای ابعاد با مضرب ۵ سانتی متر می باشد .که عرض آنها از۱۰ الی ۵۰ سانتیمتر متغیر است. و در طولهای ۵۰، ۱۰۰ ،۱۵۰ و ۲۰۰ سانتیمتر تولید می گردند. پانل ها(قالب ها ) نیز با رویه ای سوراخدار. به منظور عبور بولت های رزوه ای تولید می گردد. که بیشتر در قالب بندی دیوارها کاربرد دارند .

سیستم قالب بندی مدولار به دلیل. استفاده ای که در اجرای تمام سازه های بتنی مانند فونداسیون دیوار، ستون، تیر و دال دارد. بسیار اقتصادی می باشد. قالبها را می توان به سادگی به وسیله پین و گوه و دیگر اتصالات قالب بتن به یکدیگر متصل.و یا از هم جدا کرد.در موارد مشابه می توان قالبها را به صورت یکپارچه در آورد. و به وسیله جرثقیل در محل مورد نظر نصب نمود.نمای بتن بعد از باز کردن قالب بتن بسیار صاف و رویه.خوبی خواهد داشت. و تنها درز پانل های قالب بتن .باقی خواهد ماند.قالب های فلزی به دفعات قابل استفاده می باشد. و عمر مفید قالب بتن مدولار بستگی به نگهداری قالب دارد.

قالب فلزی بتن ( در مشهد)

مدولار در اصطلاح به معنی مطابق اندازه و مقیاس است.وقتی از مدولار در قالب استفاده می شود. منظور محصولاتی متنوع و دارای کاربردهای.بسیار در قالب بندی در ساخت و ساز می باشد.قالب فلزی بتن همان طور که از نامش مشخص است. از فلز ساخته می شود .در صورت پرتاب نکردن.و عدم سقوط قالب بتن از ارتفاع, حداقل تا ۶۰ مرتبه بدون تغییر شکل و اعوجاج.قابل استفاده می باشند.فلز در اشکال گوناگونی چون ورق ، لوله ومیلگرد می باشد.و پس از طراحی اولیه درمعرض برش کاری. خم کاری، نورد، پرس کاری، ماشین کاری، مونتاژ و جوشکاری، رنگ کاری و آبکاری.دراشکال گوناگون محصولاتی متفاوت. را با عنوان “تجهیزات قالب بندی بتن” ارایه می دهد.

قالب های مدولار که قالب های.همه کاره نیز نامیده می شوند. بر اساس مدول های ۵ سانتیمتری.( مضرب های عدد ۵) طراحی و ساخته شده است.بیشترین کاربرد را در قالب بندی.سازه های بتنی دارند.امروزه قالب و تجهیزات قالب بندی.بتن جایگزین مناسبی برای چوب و تخته و … شده است .هماهنگی ناشی از صلبیت بتن و قالب فلزی مدولار. بشر را درادامه ساخت وساز نوین.در سرتاسرجهان یاری می نماید .

قالب فلزی بتن ( در مشهد)

همچنین سیستم قالب بندی مدولار به دلیل استفاده ای.که در اجرای تمام سازه های.بتنی مانند فونداسیون، دیوار، ستون، تیر و دال دارد. بسیار اقتصادی می باشد.پانل های مدولار را می توان .به سادگی به وسیله پین و گوه.و دیگر اتصالات قالب بتن به یکدیگر متصل و یا از هم جدا کرد.در موارد مشابه قالب بتن  را به صورت یکپارچه درمی آورند.و به وسیله جرثقیل در محل مورد نظر نصب می کنند.

بعد از بازکردن قالب ها نمای بتن بسیار صاف و رویه خوبی خواهد داشت. و تنها درز پانل ها باقی خواهد ماند .همچنین می توان قالب فلزی بتن را بارها استفاده کرد. و عمر مفید قالب فلزی بتن مدولار بستگی به نگهداری قالب فلزی دارد.حداقل ۶۰ مرتبه بدون تغییر شکل می توان.از این نوع قالب استفاده کرد.در صورتی که از ارتفاع پرتاب نشود.یاسقوط نکند.

سطح قالب فلزی بتن (در مشهد) از ورق فولادی۳ میلیمتر و تسمه های پانچ شده .پیرامون پانل به ضخامت ۵ میلیمتر و تسمه های استحکام دهنده ی قالب بتن ساختمان از ورق ۳ میلیمتر یا ۴ میلیمتر می باشند.این قالب ها از نوع جوشی می باشند.ازسایر تجهیزاتی که بعنوان مکمل و حامی این قالب ها در برپایی سازه های مختلف مسکونی.و پروژه های عمرانی به کارمی روند. نیز می توان در این تعریف نام برد. از قبیل :

انواع کنج ها یا گوشه ها ( کنج بیرونی ، کنج داخلی، کنج پخی، کنج ماهیچه ای، کنج صفر).انواع پشت بند و حمایت کننده( سولجر، قید ستون، سکوی بتن ریزی، لوله های داربستی، قید( نگهدارنده)ستون).و نیز انواع داربست های.ساختمانی مثلثی.چکشی،انواع اتصالات که همه آنها درابعاد و اندازه های متفاوت و با کاربردهای گسترده ساخته می شوند.

قالب.فلزی.مدولار

.قالب.فیلر

 

قالب.فلزی.بتن

سولجر قالب بندی

کنج های.خارجی.و بیرونی

.قالب.ستون.گرد