مولتی واتر پروف

ترکیبی دو جزئی بر پایه سیمان و رزین های اکریلیکی برای آب بندی بعد از اجزا

واتر پروف مایع و پودری

مواد اب بندی بتن افزودنی واترپروف جهت استفاده دربتن های در حال اجرا

 

مولتی واترپروف: مواد آب بندی بتن در مشهد

ترکیبی دوجزئی برپایه سیمان ورزین های اکریلیکی که به دوصورت پودر ومایع عرضه شده وپس از مخلوط شدن بر روی سطح بتنی روکش می شود که پس از گیرش کاملاً در برابر آب نفوذ ناپذیر می گردد .

نحوه اختلاط واجرا : مواد آب بندی بتن در مشهد

ابتدا سطح کار را از گردوغبار وچربی زدوده، در صورت وجود ترک یا شکاف، به وسیله پیچ گوشتی قسمت های سست را تخریب نموده تا به سطح مستحکم برسید، سپس سطح را به وسیله جوهرنمک رقیق شده شستشو داده ونهایتاً بافشار، آب بتن را بشویید.( این عمل را ۲ تا ۳ مرتبه انجام دهید).حال پودر ومایع را در تشتی پلاستیکی ریخته، آب را اضافه نماید وبه کمک دست آن را مخلوط نموده تا خمیری همگن به دست آید.درنهایت خمیرآماده ار به وسیله  ماله به ضخامت ۳میلیمتر بروی سطح بتن اجرا نمایید.باید توجه داشت سطح کار ۱۵ دقیقه قبل از اجرا کاملا سیرآب گردد و پس از اجرا ۳ روز مرطوب نگاه داشته شود .هنگام کار بهتر است از دستکش استفاده نمایید.

واتر پروف مایع و پودری S-300

افزودنی واترپروف جهت استفاده دربتن های در حال اجرا منطبق با استانداردهای ASTM C1543, ASTM C1202

میزان مصرف : مواد آب بندی بتن در مشهد

میزان مصرف بین این محصول نیم کیلوگرم به ازای هر ۱۰۰ کیلوگرم سیمان مصرفی تعیین می گردد. لازم به ذکر است که مصرف بیش از اندازه باعث دیرگیر شدن بتن واحتمال تأثیر اندکی در مقاومت بتن می گردد؛ بهتر است از مصرف بیش از اندازه اجتناب گردد).صفحه اصلی

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی