واشر دولوله

واشر دولوله ضخیم با پرس عالی

واشر دولوله (در مشهد) جهت فروش و اجاره به تعداد بالا موجود است.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

قالب بندی با استفاده از لوازم مختلفی صورت می گیرد. که از جمله آنها می توان به بولت، پین قورباغه ای، مهره خروسکی،  پین گوه، سرجک قابل تنظیم، نبشی پانچ و گیره اشاره کرد .معمولا اگر ارتفاع بتن ریزی کمتر از ۲ متر باشد به جای سولجر از لوله پشت بند به صورت دوبل می توان استفاده کرد. و همچنین در قالب بندی دیوارهای حائل و ستونها و موارد مشابهی که در پشت بند آنها بجای سولجر از دو عدد لوله برای اتصال بولت ها استفاده شده ، از واشر دولوله (در مشهد) جهت فیکس نمودن بولت به قالب و پشت بند استفاده می کنند و در پایان مهره بولت را می بندند .

این ابزار  بخشی از لوازم قالب بتنی و یا قالب بندی فلزی محسوب می شود.که دارای کاربرد های متفاوتی می باشد. که بخشی از آن پشت بند ها می توان به واشر دولوله و یا به عبارتی پشت بندهای لوله ای اشاره  کرد.اغلب از پشت بند ها به عنوان پشتیبان برای قالب ها استفاده می شود.این ابزار جهت حفظ استحکام سازه در زمان قالب بندی بر روی دو لوله موازی که بلت از بین آن ها عبور کرده است استفاده می گردد.

ضخامت

از ورق با ضخامت 4 و5 و6 میلیمتر در تولید این واشر استفاده می شود ابعاد استاندارد آن 20*10 سانتیمتر و وزن تقریبی آن با ورق 5 میل حدود 800 گرم می باشد.انتخاب واشر دولوله بی کیفیت می تواند موجب خسارت زیادی در حین انجام کار شود.توجه داشته باشید که باید شکل و پرس واشر دولوله به صورتی باشد. که بتواند فشار وارده هنگام بتن ریزی را تحمل کند.حتما در هنگام خرید این محصول دقت لازم را داشته باشید که ۵ میل یا ۶ میل باشد.

واشر دولوله (در مشهد) جهت فروش و اجاره به تعداد بالا موجود است.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.واشر دولوله (در مشهد) جهت فروش و اجاره به تعداد بالا موجود است.