واشر کاس در مشهد

واشر کاس،بلت در مشهد ،ضخیم و بزرگ

 


سیکا بتن با ارائه ی واشر کاس در مشهد با قیمت مقرون به صرفه استفاده از ورق فولاد مبارکه و پرس منحصر به فرد و فوق العاده کیفیت محصول را تضمین می نماید.

واشر کاس ( در مشهد ) ،قطعه ای مربعی شکل و فلزی می باشد.که در فرآیند پرسکاری فرمی خواص به آن می دهند.تا توانایی تحمل بار بیشتری داشته باشد.و یک سوراخ در وسط برای عبور بلت تعبیه می شود.که برای قالب بندی بتن مورد استفاده قرار میگیرد.که با نام های واشر بشقابی ،واشر بولت، واشر سلجرنیز خوانده می شود.واشرها، اتصالات پرکاربردی هستند.که در شکل های مختلف ساخته می شوند.نقش اصلی واشرکاس ایجاد سطح اتکای زیاد برای تقسیم فشار وارده و جلوگیری از خمیدگی موضع هاست.
معمولا واشر ها با ورق ۴ میل و ۵ میل تولید می شوند و در شرایط استفاده از ورق یکسان هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد.کیفیت واشر کاس بهتر می باشد.ابعاد واشر ۱۱*۱۱ سانتی متر و وزن تقریبی آن ۳۷۵ الی ۴۷۵ گرم می باشد.باید توجه داشت.که از واشر کاس نمی توان به جای واشر دولول استفاده کرد .

روش کار :

روش استفاده از واشر به اين صورت است.که بلت از سوراخ ايجاد شده در قالب ها عبور مي کند.و توسط مهره خروسکي و واشر کاس از دو طرف قالب مهار مي شود . لازم به ذکر است.که به علت فشار زيادي که بر اثر بتن ريزي روي قالب بتن ايجاد مي شود. مهره خروسکي و واشر کاس بايد از کيفيت بالایی برخوردار باشند.تا بتوانند فشار حاصله از بتن را تحمل کنند .

قیمت واشر کاس ( در مشهد ) :

قیمت واشر بسته به قیمت روز ورق فلزی و کیفیت ورق استفاده شده دارد.وهمچنین بسته به ضخامت ورق وزن واشر کاس و قیمت آن فرق می کند.اگر قصد خرید واشر کاس را دارید.باید توجه داشته باشید.که کیفیت و اصالت واشر کاس استفاده شده باید در سطحی بالا باشد.چراکه واشر کاس طی عملیات بتن ریزی تحت فشار بار زیادی قرار دارد.و در صورتی که از کیفیت ورق ضعیف و یا پرس بدی برخوردار باشد.باعث ایجاد ضرر و زیان و خرابی می شود.چراکه واشر کاس طی عملیات بتن ریزی تحت فشار بار زیادی قرار دارد.و در صورتی که از کیفیت ورق ضعیف و یا پرس بدی برخوردار باشد. باعث.ایجاد.ضرر و زیان.و خرابی می شود.

سیکا بتن با ارائه ی واشر کاس در مشهد با قیمت مقرون به صرفه استفاده از ورق فولاد مبارکه و پرس منحصر به فرد و فوق العاده کیفیت محصول را تضمین می نماید.

سیکا بتن.با.ارائه ی.واشر کاس در مشهد.با.قیمت.مقرون.به.صرفه.استفاده.از.ورق.فولاد.مبارکه.و.پرس.منحصر.به.فرد.و.فوق.العاده.کیفیت.محصول را تضمین.می نماید.سیکا بتن.با.ارائه ی.واشر کاس در مشهد.با.قیمت.مقرون.به.صرفه.استفاده.از.ورق.فولاد.مبارکه.و.پرس.منحصر. به.فرد.و.فوق.العاده. کیفیت.محصول را تضمین.می نماید.