پین و گوه فلزی

فروش انواع پین و گوه فلزی در مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن.

پین و گوه چیست؟

پین و گوه ی یک وسیله کاملا ساده وتقریبا مثلث شکل است. گوه برای ایجاد شکاف در جسمی یا نگهداری دو جسم به یکدیگر کاربرد دارد. مثلثی شکل و داری نوک تیز است. با وارد کردن نیرو به انتهای آن (ضربه زدن با چکش) در جسمی فرو می رود. یکی از مهم ترین کاربرد های گوه در نجاری و استفاده از آن برای اتصال دو قطعه به یکدیگر است. برای نمونه از پین و گوه در قالب بندی بتن برای نگهداری دو قالب فلزی به یکدیگر در هنگام بتن ریزی استفاده می شود.

پین و گوه ی فلزی برای اتصال پانل های قالب بتن به يکديگر استفاده می شود. پین و گوه فلزی از دو ورق به ضخامت 4 یا 5 ميليمتر توليد می شود،استفاده از ورق نامناسب در تولید گوه فلزی باعث می شود. گوه در هنگام استفاده حالت ارتجاعی و فنر مانند داشته باشد .لذا استفاده از ورق مناسب در تولید این محصول باعث سهولت استفاده از آن در قالب بندی می شود.

کاربرد پین و گوه فلزی

پین و گوه فلزی (در مشهد) یکی از رایج ترین اتصالات قالب بتن فلزی می باشد. از این محصول برای اتصال قالب های پانل بتن به یکدیگر  استفاده می شود. گوه یا همان مادگی جزئی است که دارای شیار می باشد و پین در آن قرار می گیرد. این محصول در ضخامت های مختلف تولید می شود. ضخامت ورق معمولاً ۴ میلی متر است ، اما در ضخامت های ۳ و ۵ میلی متر هم تولید می شود. طول آن ۹/۵ سانتی متر و وزن تقریبی آن حدود 100 گرم است.

مزایا

– 1 مقرون به صرفه است.

2  – سهولت در نصب و جداسازی دارد.

3  – به وجود آوردن استحکام کافی برای جلوگیری از نشت بتن در بین پانل ها.

نسبت به سایر اتصالات قالب بتن هزینه کمتری دارد.و به راحتی روی پانل ها باز و بسته می شود. یکی از عوامل مهم در بتن ریزی جلوگیری از نشتی بتن در هنگام اجراست. پین و گوه با اتصال محکم پانل ها به یکدیگر از نشتی بتن در هنگام بتن ریزی جلوگیری می کند.

مشخصات پین و گوه :

ضخامت ورق پین گوه : 4 ميلیمتر

طول نری : 9/2 سانتیمتر

طول مادگی : 8/5 سانتیمتر

وزن تقريبی : 100 گرم

و در صورت استفاده از ورق ضخیم 5 میلیمتر در نری ومادگی وزن پین و گوه به حدود 150 گرم افزایش پیدا می کند.

معایب

به دلیل کوچک بودن و اینکه در قالب بندی و بتن ریزی در یک پروژه به تعداد زیادی پین و گوه نیاز است. معمولا منجر به گم شدن آن می شود.

چه تعداد پین و گوه در یک پروژه نیاز است ؟

جهت اتصال قالب ها به یکدیگر از به صورت نر و ماده استفاده می شود. هرچه این قطعه ضخامت بیشتری داشته باشد. اتصال محکم تری بین پانل ها ایجاد می شود. به طور متوسط برای هر قالب متناسب به نحوه قرار گیری در کنار سایر قالب ها ۵ جفت استفاده می شود. در هر متر مربع حدود 8 جفت  به کار می رود.

بسته بندی

پین و گوه (در مشهد) را به صورت کیسه ای بسته بندی می کنند. گاهی اوقات کیسه ها شامل 200 یا 250 جفت می باشد. و در برخی موارد هرکیسه شامل ۵۰۰ عدد است. که هر ۵۰۰ جفت شامل یک.کیسه.۵۰۰.عددی.نری.(پین) و.یک.کیسه ۵۰۰.عددی.مادگی.می باشد. در.برخی.موارد.از.کیسه های ۱۰۰۰ تایی.نیز.استفاده.می شود.

فروش انواع پین و گوه ی فلزی در مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن.

فروش انواع پین و گوه ی فلزی در مشهد با بالاترین.کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن.

فروش انواع پین و گوه ی فلزی در مشهد با بالاترین.کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.ارسال بار به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن.