چسب های ساختمانی

انواع چسب بتن ساختمانی واسطه ای پرقدرت برای اتصال بتن تازه به کهنه ،تازه به تازه وساخت ملات های. خاص برپایه بوتادین استایرن که پس از خشک شدن بطور کامل در برابر آب نامحلول خواهد بود.این محصول مطابق با استانداردهایASTM C1042,ASTM C1059 می باشد.

میزان وروش مصرف:

میزان مصرف به ضخامت سطح مورد استفاده بستگی دارد.در ضخامتهای کمتر از ۵ سانتیمتر بتن را کمی سفت تر ساخته و۵% وزن سیمان لاتکس اضافه نموده وکاملا مخلوط نمایید.جهت ضخامتهای بیش از۵ سانتیمتر بهتر است در دویاچند مرحله اجرا نمایید.در بسته بندی اصلی وبه دور از گزند سرما ودر دمایی بین ۱۰+ تا ۴۰ + درجه سانتیگراد بمدت ۱۲ ماه قابل نگهداری می باشد.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی
چسب بتن

من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.انواع چسب بتن ساختمانی واسطه ای پرقدرت برای اتصال بتن تازه به کهنه ،تازه به تازه وساخت ملات های خاص برپایه بوتادین استایرن که پس از خشک شدن بطور کامل در برابر آب نامحلول خواهد بود.این محصول مطابق با استانداردهایASTM C1042,ASTM C1059 می باشد.من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.انواع چسب بتن ساختمانی واسطه ای پرقدرت برای اتصال بتن تازه به کهنه ،تازه به تازه وساخت ملات های خاص برپایه بوتادین استایرن که پس از خشک شدن بطور کامل در برابر آب نامحلول خواهد بود.

انواع چسب بتن ساختمانی واسطه ای پرقدرت برای اتصال بتن تازه به کهنه ،تازه به تازه وساخت ملات های خاص برپایه بوتادین استایرن که پس از خشک شدن بطور کامل در برابر آب نامحلول خواهد بود.