چسب کاشی خمیری و پودری

چسب کاشی خمیری

SaraBond W-T چسب کاشی خمیری چسبی آماده مصرف با چسبندگی بالا ساخته شده بر پایه رزین های امولسیونی اکریلیکی بوده و علاوه بر قابلیت چسبندگی بسیار بالا، پس از خشک شدن در مقابل آب نفوذ ناپذیر می گردد.     منطبق با استاندارد ASTM C482

 خواص و مزایای ویژه چسب کاشی خمیری:

1- پس از خشک شدن در برابر آب و رطوبت نفوذ ناپذیر است و چسبندگی خود را حفظ می کند.

2- بدون نیاز به برداشتن کاشی های قدیمی در هنگام نصب کاشی روی کاشی

3- چسبندگی بسیار بالا به اکثر سطوح

4- مقاوم در برابر سرما و گرما

5- خاصیت ارتجاعی مناسب

6- عمر بسیار بالا

 کاربرد چسب کاشی خمیری :

1- قابل استفاده در دیوار سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه ها، راهروها و ….

2- قابلیت نصب برروی سطوح سیمانی، گچی، سنگ و …

3- نصب کاشی، سرامیک، سنگ های ریز نما و ….

4- نصب کاشی بر روی کاشی

میزان مصرف چسب کاشی خمیری:

میزان مصرف SaraBond W-T با توجه به سطح زیر کار بین 1/5 تا 3 کیلوگرم به ازای یک متر مربع خواهد بود.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی

SaraBond W-T چسب کاشی خمیری چسبی آماده مصرف با چسبندگی بالا ساخته شده بر پایه رزین های امولسیونی اکریلیکی بوده و علاوه بر قابلیت چسبندگی بسیار بالا، پس از خشک شدن در مقابل آب نفوذ ناپذیر میشود.من یک بلاک. متنی هستم. روی دکمه. ویرایش .کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی. با تولید سادگی. نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

SaraBond W-T چسب کاشی.  چسبی .آماده. مصرف. با چسبندگی. بالا. ساخته. شده بر پایه. رزین های. امولسیونی اکریلیکی بوده. و علاوه بر قابلیت چسبندگی .بسیار. بالا.پس از خشک شدن. در مقابل آب نفوذ. ناپذیر. میشود.من یک بلاک متنی هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن. ساختگی. با تولید .سادگی. نامفهوم. از صنعت. چاپ .و با استفاده از طراحان .گرافیک است.

SaraBond W-T چسب کاشی.چسبی آماده. مصرف. با چسبندگی. بالا ساخته شده .بر پایه رزین های امولسیونی. اکریلیکی .بوده و علاوه بر قابلیت چسبندگی. بسیار بالا، پس از خشک شدن. در مقابل آب .نفوذ .ناپذیر میشود.SaraBond W-T چسب کاشی.چسبی آماده مصرف با چسبندگی بالا ساخته شده بر پایه رزین های. امولسیونی. اکریلیکی بوده و علاوه بر قابلیت. چسبندگی. بسیار. بالا، پس از خشک شدن. در مقابل آب نفوذ ناپذیر میشود.من یک بلاک متنی هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی .با تولید سادگی. نامفهوم. از صنعت .چاپ و با استفاده از طراحان .گرافیک است.