ژل میکروسیلیس جهت آب بندی

مکمل بتن Saragel S-MS
( ژل میکرو سیلیس در مشهد )

ژل میکروسیلیس در مشهد نوعی افزودنی برای ساخت بتن های پرمقاومت ونفوذ ناپذیر منطبق بااستانداردهای ASTM C1202, BS1881 PART122, EN 12390  مکمل بتن جهت ساخت بتن های پر مقاومت وتوانمند که علاوه بر بالابردن اسلامپ بتن باعث افزایش مقاومت بتن در برابر حمله یون های کلر وسولفات ها می گردد. این ماده ترکیبی است از پودر میکروسیلیکا، نسل جدید فوق روان کننده ، واترپروف و الیاف پلی پروپیلن و کاتالیزور و فیلر تشکیل شده است.

نحوه عملکرد در بتن: ژل میکروسیلیس در مشهد

فوق روان کننده موجود با قطبی نمودن ذرات سیمان باعث افزایش اسلامپ وکارایی بتن می گردد. و همزمان واترپروف موجود نیز با جایگزینی درفضای خالی بتن باعث کاهش نفوذ پذیری بتن می شود. اکسید سیلیسیوم داخل مکمل که باهیدروکسید کلسیم داخل سیمان واکنش داده وسیلیکات کلسیم تولید می کند. سلیکات کلسیم ایجاد شده باعث افزایش مقاومت فشاری شده و توان مقاومت درمحیط های اسیدی و قلیایی بتن را بالا برده و درنهایت کاتالیزور باعث بهبود واکنش میکروسیلیس با کلسیم بتن شده که این امر از هدر رفتن میکروسیلیس در واکنش جلوگیری می کند. و تمامی میکروسیلیس موجود درژل در واکنش شرکت می کند.

میزان مصرف :

بسته به میزان روانی ومقاومت فشاری موردنیاز بین 7 الی 10 کیلوگرم به ازای 100 کیلو سیمان پشنهاد می گردد.چون آزمایش های کارگاهی ملاک میزان دقیق مصرف می باشد.

 نکات ایمنی : این محصول حاوی موادآتش زا و سمی نبوده ودر صورت پاشیده شدن در چشم باید موضع را به مدت 2 دقیقه با آب فراوان شستشو داده و سریعا به چشم پزشک مراجعه نمایید.

شرایط نگهداری :مکمل بتن را می توان به مدت6 ماه در بسته بندی اصلی و دور از گزند سرما و تابش خورشید و دربازه دمایی 5+ تا 35+ درجه سانتیگراد نگهداری نمود.

نحوه مصرف :مکمل بتن را می توان در بچینگ و یا تراک مکسر به بتن اضافه نمود. که بهتر است به ازاء هر متر مکعب بتن 1 دقیقه میکس نمایید.

بسته بندی :در کیسه ها وسطل های 30 کیلوگرمی عرضه می گردد.

کاربرد :

 1. بتن ریزی درمناطق ساحلی مرطوب که در معرض حمله یون های کلر و سولفات ها قرار دارند.
 2. تولید بتن هایی با مقاومت فشاری و سایشی بالا
 3. مخازن و تصفیه خانه ها و فاضلاب ها

خواص ومزایای ویژه : ژل میکروسیلیس در مشهد

 

 1. کاهش میزان سیمان مصرفی نسبت به میزان مصرف مکمل بتن
 2. افزایش مقاومت بتن در برابر آب های قلیایی واسیدی
 3. غیرسمی و قابل استفاده در سازه های آب شرب
 4. کاهش نفوذپذیری و افزایش آب بندی بتن تا 95٪
 5. کاهش 15تا20 درصدی نسبت آب به سیمان
 6. افزایش مقاومت فشاری بین30 تا 50 درصد
 7. امکان جایگزینی سیمان تیپ2 با تیپ5
 8. افزایش مقاومت سایشی بتن
 9. افزایش اسلامپ بتن
 10. سهولت پمپاژ بتن

مشخصات فنی:

 

حالت فیزیکی و رنگخمیر خاکستری
وزن مخصوص3/1 گرم در سانتیمتر مکعب در25 درجه سانتیگراد
اسیدتیه (PH)8 الی 9
میزان کلرایدحداکثر   ppm700

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی

در مصرف . ژل میکروسیلیس. یا مکمل بتن. باید توجه داشت.که چنان. چه علاوه بر آب. بندی. بتن، افزایش. مقاومت. بتن نیز مد نظر است . باید با توجه به اطلاعات فنی شرکت. تولید کننده. و از میزان آب مصرفی. کاسته شود .در صورتی که عملیات. اختلال با توجه به راهنمایی های. شرکت. صورت پذیرد و مقاومت. نهایی. بتن تا 40 الی 70 درصد افزایش.می یابد.ژل میکروسیلیس. یا مکمل. بتن. برای ساخت. سقف های. بدون. میلگرد. نیز کارایی. دارد.