کنج های بیرونی و داخلی

کنج ها

خرید،فروش و اجاره انواع کنج بیرونی و داخلی در مشهد. امکان ارسال به سراسرکشور در سریعترین زمان ممکن.

کنج ها به دو دسته کنج بیرونی و داخلی تقسیم می شوند.نوع بیرونی برای اتصال دادن دو کنج فلزی قائم بر یکدیگر در قسمت های کنج بیرونی سطح بتن کاربرد دارد.و کنج داخلی برای اتصال عمودی دو کنج قالب به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.به منظور اجرای کنج ها و گوشه ها در یک سازه بتنی مانند ستونها،تیرها،و دیوارهای زاویه دار، و……یعنی جایی که قرار است.یک پانل به پانل مجاور با زوایای مشخص و ثابت متصل شوند.نیازمند استفاده از کنج بیرونی و داخلی هستیم. کنج ها از لحاظ سازه ای مانند قالب های مدولار عمل می کنند.و قابلیت های اشاره شده در مورد قالب های مدولار را دارند .

خرید،فروش و اجاره انواع کنج بیرونی و داخلی در مشهد و امکان ارسال به سراسرکشور در سریعترین زمان ممکن.

انواع کنج

1- کنج های خارجی ( ستون ، قسمت بیرونی تیر و … )
مقاطع مختلف، خصوصاً ستون ها و تیرها را می‌توان با استفاده از پانل‌های مسطح و اضافه کردن قطعات ساده‌ای به آنها اجرا نمود. این کنج ها جهت اتصال دو قالب با زاویه قائم به کار می‌روند.زاویه این کنج ها ۹۰ درجه و دارای پخ ۱/۵×۱/۵ سانتیمتر می‌باشند .کنج های خارجی دارای ابعاد استاندارد 0 (نبشی پانچ شده ) ، (5*5) ، (10×5) ، (10×10) ، (2/5×2/5) ، و در ارتفاع‌های ۵۰ ،۱۰۰ و ۱۵۰ سانتیمتر ساخته می شوند.

وزن کنج های خارجی:

کنج 5*5*100 : ۶kg
“”” 5*10*100: ۷٫۵kg
“”” 5*5*150 : ۹kg
“”” 5*10*150: ۱۱٫۳k

2- کنج های داخلی ( دیوار برشی ، اتصال تیر به دال و … )

این کنج ها جهت اتصال دو قالب با زاویه قائم به کار می‌روند. به طوری که قسمت‌های داخلی سطح بتن را تحت پوشش خود قرار می‌دهند و معمولاً جهت قالب‌بندی گوشه‌های داخلی.دیوارها.و اتصال.قالبهای.آویز.تیر.به.دال.بتنی.به.کار.می‌روند. و کنج های.داخلی.دارای.ابعاد.استاندارد: (10×5) و (10×10) با زاویه. ˚90 می باشند .و در ارتفاع‌های ۱۰۰ و ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتی‌متر.ساخته.می‌شوند.

وزن کنج های داخلی:

کنج داخلی 10*10*100: ۱۲٫۵kg

کنج داخلی 10*10*150: ۱۴٫۶kg

 

خرید،فروش و اجاره انواع کنج بیرونی و داخلی در مشهد. امکان ارسال به سراسرکشور در سریعترین زمان ممکن.