گروت مقاومت بالا

گروت با مقاومت بالا S-220

گروت مقاومت فشاری بالا آماده و منبسط شونده، مناسب برای پرکردن فضای فونداسیون هایی که نیاز به انبساط با مقاومت بالا دارند. پس از اجرا به هیچ وجه ترک خوردگی ویا انقباض نشده وبا انبساط کنترل شده ای که دارد. تمامی خلل وفرج وفضاهای خالی را پر می کند.گروت در مشهد

میزان مصرف :

میزان مصرف گروت ، 2200 کیلوگرم به ازاء هرمترمکعب فضا می باشد. و باتوجه به روانی موردنیاز به هر کیسه 25 کیلوگرمی 5/3 تا 5/4 لیتر آب اضافه نمایید.افزایش بیش از حد مصرف آب باعث کاهش مقاومت نهایی خواهد بود.گروت در مشهد

روش مصرف : گروت مقاومت فشاری بالا

قبل از گروت ریزی ابتدا می بایست سطح مورد نظر را آماده نمود، سپس سطح را بررسی نموده وقسمتهای سست وکرمو را جدا نمایید وگردوغبار محل مورد نظر را کاملا تمیز کنید .در نهایت سطح راسیراب نموده تا پس از گروت ریزی آب گروت را جذب نکند .

هنگام مصرف به مقدار مورد نیاز از گروت خشک را جدا نموده وآب را به آن اضافه نمایید .به محض افزودن آب عمل انبساط شروع گشته ، بنابراین بهتراست ملات آماده شده را ظرف مدت 15 دقیقه در محل موردنظر ساکن نمایید (بهتراست در نزدیکترین محل به مرکز صفحه ستون سوراخی را ایجاد نموده و به وسیله قیف گروت را به زیر صفحه ستون هدایت کنید وبا بستن دورصفحه وضربات چکش پلاستیکی از پرشدن زیر صفحه اطمینان حاصل نمایید ).بهترین دمای اجرا گروت بین 5 تا 30 درجه سانتیگراد می باشد وهمچنین دمای داخلی گروت بین 15 تا 30 درجه سانتیگراد پیشنهاد می گردد.

بنابراین جهت حفظ حرارت مطلوب در فصول  ویا مناطق گرم(در صورت امکان قبل از طلوع و یابعد از غروب آفتاب ) گروت ریزی انجام شود .هنگام ساخت گروت ( مقاومت فشاری بالا ) از آب سرد استفاده نموده ومحل گروت ریزی شده را از تابش نور خورشید وباد محافظت نمایید ودرمناطق و فصول سرد سال از آب گرم استفاده نموده و محل گروت ریزی شده را به وسیله نایلون محافظت نمایید تا حرارت داخلی آن حفظ گردد .اضافه نمودن هرنوع ماده افزودنی و یا شن و ماسه به گروت مجاز نمی باشد .گروت در مشهد

کاربرد :
  • ثابت سازی صفحه ستون ها
  • اجرای فونداسیون ماشین آلات سنگین
  • زیرسازی سازه های فلزی وثابت سازی ستون های پیش ساخته
خواص ومزایای ویژه : ( گروت مقاومت فشاری بالا )
  • سهولت اختلال با آب
  • روانی مطلوب جهت پرکردن سطح
  • مقاومت فشاری 800 کیلوگرم بر سانتیمترمربع
  • امکان بارگزاری سریع را دارد.
  • گروت ریزی در ضخامت های 10 تا 100 میلیمتر انجام می شود.
  • دارای انبساط کنترل شده بوده وتمامی خلل وفرج و شکافها را پرمی کند.

بسته بندی :

بصورت کیسه های 25 کیلوگرمی عرضه می گردد .

نگهداری :(گروت مقاومت فشاری بالا )  صفحه اصلی  انواع افزودنی بتن

گروت را دربسته بندی اصلی و به دور از رطوبت نگهدارید.

درشرایط فوق می توان این محصول را به مدت 6 ماه نگهداری نمود.

ارسال به سراسر کشور
تلفن تماس :
۰۹۱۵ ۹۷ ۹۹ ۵۱۱
۰۹۳۸ ۰۶۸ ۲۹ ۱۸
سلیمانی

من یک بلاک متنی. هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید .تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی. با تولید سادگی .نامفهوم. از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید .تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی. هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید .تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

من یک بلاک متنی. هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید .تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی. با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی. هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید .تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم. متن ساختگی. با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.من یک بلاک متنی هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

من یک بلاک متنی هستم.روی دکمه ویرایش کلیک کنید. تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است..