شرکت سرمایه گذاری الماس تابان به ‌دنبال توسعه پایدار صنعت، تجارت و احداث پروژه‌های عظیم ساختمانی، عمرانی و صنعت فروش زنجیره‌ای و ارائه خدمات و مزیت‌های رقابتی ماندگار و منعطف می‌باشد.
یکی از این پروژه‌های بزرگ و فاخر، بزرگ بازار اطلس است که در منطقه‌ای رو به رشد و در زمینی به مساحت ۱۰۸۸۶ مترمربع با زیربنایی بالغ بر ۱۱۴۰۰۰ مترمربع مراحل پایانی آماده سازی خود را پشت سر می‌گذارد. واحدهای تجاری این پروژه در ۵ طبقه طراحی شده‌اند که وجود سه ورودی، به‌دلیل شیب موجود در محل قرارگیری پروژه، باعث ایجاد سه طبقه همکف گردیده که از ویژگی‌های بارز و منحصر بفرد بزرگ بازار اطلس محسوب می گردد.
مجاورت با یکی از مهمترین شاهراه های اصلی شهر، بزرگراه شهید کلانتری، کمربند سبز مشهد ، نزدیکی به پایانه مسافربری و فرودگاه و به ویژه نزدیکی به انبارها و باربری شهر، از امتیازات ارزشمند بزرگ بازار اطلس می‌باشد. هم‌چنین بزرگ بازار اطلس با قرار گرفتن در ابتدای خیابان کوشش جنوبی، حجم بار ترافیکی محدوده حرم مطهر را کاهش داده و عبور و مرور وسایل نقلیه را در این منطقه آسان‌تر می‌کند که این خود از امتیازات ارزشمند پروژه است.
پروژه بزرگ بازار اطلس پس از افتتاح، جامع‌ترین مرکز تخصصی جهیزیه و لوازم منزل کشور محسوب گردیده و بدین لحاظ و با توجه به امکانات موجود، حضور برترین برندهای لوازم خانگی داخلیو خارجی، طراحی مدرن و کارآمد و دیگر ویژگی های شاخص و منحصر بفرد خود، بی‌تردید به یکی از بازارهای ممتاز و برگزیده کشور بدل خواهد شد.